Kapitan Sknera Czy uda Ci się zagarnąć najcenniejsze skarby i stać się Kapitanem Sknerą?!
Taste of Poland Głodny zabawy? Zagraj w pyszną grę karcianą!
WITKACY Zdobądź obstawę, chroń bursztyny i staraj się jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.
AMBER ROUTE Zdobądź obstawę, chroń bursztyny i staraj się jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.
BLACK & WHITE Podejmij wyzwanie i zagraj w dynamiczną grę wojenną!

O NAS


Jesteśmy polskim wydawcą gier planszowych, który zadebiutował takimi tytułami jak "Amber Route" czy "Black & White". Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, a naszym działaniom zawsze towarzyszyła chęć rozwoju i pionierstwa. Nie boimy się wkraczać w to, co jeszcze nieodkryte i nieznane, bo wciąż szukamy nowych pokładów inspiracji. Wierzymy, że łącząc profesjonalizm, pasję i... zwyczajną frajdę, jesteśmy w stanie stworzyć nowy wymiar doświadczania gier planszowych. Chcemy kreować dla naszych graczy przestrzeń, w której przygoda będzie czymś jeszcze bardziej magicznym, a zarazem realnym jak nigdy przedtem.

MISJA

Sami jesteśmy ich fanami, więc wiemy, że gry planszowe są super. Łączą pokolenia. Zbliżają ludzi. Zatrzymują czas. Opowiadają historię. Wyzwalają emocje. Zabierają w inny świat. Dostarczają wspomnień na lata. Podobnie jak książki lub filmy, ale jednak bardziej. Dlaczego? Bo ich doświadczanie, to zarazem ich tworzenie. Bo każda rozgrywka jest niepowtarzalna. Bo nie działają bez interakcji. Bo statystycznie częściej towarzyszy im biesiadowanie :)
Właśnie dlatego gry planszowe. Właśnie dlatego BOMBA GAMES. Naszą misją jest zapewnić eksplozję emocji z wybuchowej mieszanki przygody i rywalizacji. Jesteśmy po to, żebyście mogli się naprawdę dobrze rozerwać!

wykonanie:TO_DESIGN